Largo- Dąb ciemny Cambridge LPU1664

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wyraziście piękne słoje zarysowane na wspaniałych panelach Dąb ciemny Cambridge Laminat – LPU1664 będą wyjątkowo komponowały się na dużych powierzchniach typu salon czy salach konferencyjnych.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele laminowane Dąb ciemny Cambridge Laminat – LPU1664 gwarantują bezpieczeństwo, o czym świadczy powłoka antypoślizgowa zabezpieczająca przed możliwością poślizgnięcia się bez względu na sytuację. Ponadto jest antystatyczna, dzięki czemu nie przyciąga do siebie kurzu, co również odpowiada za wydłużenie czasu i łatwości zarazem w utrzymaniu czystości.

Piękny wygląd desek laminowanych Dąb ciemny Cambridge Laminat – LPU1664 zapewnia przede wszystkim powłoka zabezpieczająca przed promieniowaniem UV, dzięki czemu nie zmieniają swojej barwy, nie powstają także przebarwienia wraz z mijającym czasem. Dodatkowo chronione są przed zarysowaniami, ścieraniem i odkształceniom powstającym najczęściej w wyniku spadających przypadkowo przedmiotów, stąpaniem butów na wysokich obcasach jak również na skutek przesuwania przedmiotów.

Panele te można montować na ogrzewaniu podłogowym stosując odpowiedni podkład. Producent udziela gwarancji na długoletnią wytrzymałość pięknego niezmiennego wyglądu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów