Largo- Dąb biały satynowy, deska

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Każdy, kto kocha delikatne i harmonijne wnętrza, pokocha panele Dąb biały satynowy deska LPU 1283. Panele te to pomysł na tradycyjne pokrycia podłogowe, które przypominają naturalne deski drewniane. Ich finezyjne rysy i swobodne żłobienia do złudzenia przypominają strukturę prawdziwego drzewa.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Dąb biały satynowy deska LPU 1283 zostały stworzone z myślą o zwolennikach klasycznych, delikatnych pomieszczeń, których piękno tkwi w naturalności i prostocie. Panele w łatwy sposób pozwalają uzyskać efekt ciepłego i przyjaznego wnętrza, w którym znajduje się dużo przestrzeni i światła. Ten rodzaj podłoża to także wytrzymały i odporny materiał podłogowy, szczególnie dla pomieszczeń mieszkalnych.

Dzięki panelom Dąb biały satynowy deska LPU 1283 czyszczenie i pielęgnacja podłogi nie musi być uciążliwa. Dzięki uszczelnieniu powierzchni laminatu nie ma mowy o zbieraniu się brudu. Dzięki odpowiednim detergentom, bardzo szybko pozbędą się Państwo zabrudzeń, tłustych plam czy trudnych śladów pisaka.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów