Impressive Ultra- Sosna naturalna IMU1860

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wspaniałą, piękną i przede wszystkim wyraźną podłogę zapewniają panele podłogowe Sosna naturalna Laminat – IMU1860. Tak wspaniała podłoga na pewno będzie wzbudzała wielki podziw odwiedzających pomieszczenie, w którym się znajdzie.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele laminowane Sosna naturalna Laminat – IMU1860 są bezpieczne w styczności z dziećmi ze względu na powłokę antystatyczną nieprzyciągającą drobinek kurzu. Ważny jest także montaż na kliknięcie, który zapewniał zminimalizowanie powstawania szczelin na łączeniach elementów podłogi.

Wytrzymałość związana z odpornością na powstające przebarwienia na skutek promieniowania UV sprawia, że wraz z mijającymi latami podłoga nie zmieni swojej barwy. Zabezpieczone są również na ścieranie w wyniku przesuwania mebli, upadających przedmiotów a także stąpania butów na wysokich obcasach, dzięki czemu nie powstają żadne rysy ani odkształcenia. Panele Sosna naturalna Laminat – IMU1860 można bez najmniejszych obaw montować na ogrzewanie podłogowe. Wszystkie zalety paneli są ujęte w samej gwarancji producenta, która zapewnia nas o ich pięknym wyglądzie przez długie lata.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów