Impressive Ultra- Dąb ze śladami cięcia piłą szary IMU1858

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb ze śladami cięcia piłą szary IMU1858 to jedno z najbardziej niepowtarzalnych wydań laminowanych desek podłogowych, które pochodzą z kolekcji Impressive Ultra. Spośród dotąd produkowanych desek laminowanych, to właśnie te zyskały najbardziej trwałą powierzchnię. Wyjątkowo wodoodporny laminat, a do tego same deski o znacznej grubości.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU1858
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb ze śladami cięcia piłą szary IMU1858 to deski, w których postawiono na jak najbardziej wierne oddanie natury drewna. Podkreślona struktura i faktura prawdziwego, wiekowego drewna. Charakterystyczne słoje o tak fascynującym rysunku, przechodzą nawet przez szczeliny podłogi. Tak stworzona zachęca, by poznać jej strukturę. Fascynujące wydanie podłóg, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od dominującej w nim aranżacji.

Dąb ze śladami cięcia piłą szary IMU1858to ciepły, szary odcień, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Do tego łatwy i sprawny montaż zapewnia, że instalacja całej podłogi nie zajmie wiele czasu, w przeciwieństwie do tego poświęconego na zachwycanie się nią.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów