Impressive Ultra- Dąb spokojny naturalny IMU1853

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb spokojny naturalny to cudowne wydanie laminowanych desek podłogowych, które swoje miejsce znalazły w kolekcji podłóg Impressive Ultra. Wyjątkowe wydanie, bowiem do czynienia mamy z wyjątkowo grubymi i wytrzymały deskami. Wodoodporny laminat to największa trwałość, jaką dotąd osiągnięto produkując deski laminowane.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU1853
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb spokojny naturalny to deski, które idealnie odzwierciedlają fakturę i strukturę prawdziwego drewna. Charakterystyczny rysunek słojów został podkreślony i to w wyjątkowy sposób. Nawet w szczelinach podłogi można dostrzec słoje. Taka podłoga sprawdza się we wnętrzach bardzo tradycyjnych, klasycznych, jak i w tym nowoczesnych. W małych jak i dużych pomieszczeniach. Choć niebanalna, a wręcz unikatowa to z powodzeniem można powiedzieć, że w swoim wymiarze uniwersalna.

Dąb spokojny naturalny to także deski podłogowe, które podczas montażu nie sprawiają żadnego problemu. Nawet biorąc pod uwagę trudno dostępne miejsce. Szybko przyjdzie cieszyć się wymarzoną podłogą w klasycznym wydaniu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów