Impressive Ultra- Dąb skrobany brązowy IMU1850

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb skrobany brązowy to laminowane deski podłogowe pełne wyrazu i charakteru. Pochodzące z unikalnej kolekcji podłóg Impressive Ultra. Imponujące wydanie klasycznych podłóg, w ciepłej barwie, która zadowala gusta nawet najbardziej wymagających i tworzy we wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Do tego unikalna struktura drewna zostaje podkreślona, a efekt ten potęgują między innymi fascynujące słoje, które dojrzymy nawet w szczelinach desek.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU1850
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb skrobany brązowy IMU1850 oferuje głębię barwy, która zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających. Zachęci, by dotknąć tej struktury i porównać ją z prawdziwym drewnem, a to w tym wypadku staje się właściwie niemożliwe do odróżnienia.

Dąb skrobany brązowy IMU1850 to deski o największej wodoodporności. Jak do tej pory nie wyprodukowano żadnych innych desek laminowanych o tak doskonałej trwałości. Łatwy i sprawny montaż to tylko jeden z kolejnych atutów podłogi instalowanej właśnie z tych desek. Nawet trudno dostępne zakamarki przestają sprawiać trudności w pokryciu ich deskami podłogowymi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów