Impressive Ultra- Dąb naturalny satynowy IMU3106

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb naturalny satynowy deska to najlepszy sposób na klasyczne i eleganckie wykończenie wnętrza. Gustowne, laminowane deski podłogowe pochodzące z kolekcji Impressive Ultra. Co je wyróżnia? Przede wszystkim grubość. Do tego wodoodporny laminat. Całość składa się na deski, które pośród dotąd produkowanych odznaczają się największą trwałością. Przyjdzie nam użytkować je przez długi czas, bez uszczerbku na jakości laminatu, a także niepowtarzalnym efekcie wizualnym.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU3106
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb naturalny satynowy IMU3106 deska to ciepła barwa, najbardziej zbliżona do prawdziwego dębu. Struktura i rysunek słojów, który zyskuje na podkreśleniu. Ów słoje widoczne są nawet w szczelinach podłogi, co potęguje wrażenie, że jest to prawdziwa deska dębowa. Sprawdza się we wnętrzach o dowolnej aranżacji i dowolnej powierzchni. Każdemu z nich dodaje uroku i klimatu.

Dąb naturalny satynowy IMU3106 deska to wręcz banalny system montażu. Nawet trudno dostępne miejsca podczas układania całej podłogi z tych desek, przestają być jakimkolwiek problemem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów