Impressive Ultra- Dąb klasyczny brązowy IMU1849

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Piękna cieniowana podłoga wykonana z najlepszych gatunkowo paneli tylko dzięki deskom Dąb klasyczny brązowy Laminat – IMU1849. Będą pięknie się prezentowały w salonie, biurze i innych pomieszczeniach użytkowych.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU1849
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Perfekcyjnie czystą podłogę zapewnia specjalistyczny powłoka pokrywająca Dąb klasyczny brązowy Laminat – IMU1849 wpływająca na działanie antystatyczne, czyli nieprzyciągające kurzu. Ponadto są montowane za pomocą kliknięciom prowadząc do minimalizacji szczelin między poszczególnymi elementami. Odporne są również na żar z papierosa i inne zdarzenia związane z codziennym użytkowaniem. Podłoga zabezpieczona jest również w sposób antypoślizgowy, dzięki czemu osoby przebywające w takim pomieszczeniu są bezpieczne.

Na panele Dąb klasyczny brązowy Laminat – IMU1849 nie mają wpływu również stąpanie wysokim butami, przesuwanie mebli jak i przypadkowo spadające przedmioty. Nie powstaną nawet najmniejsze zarysowania czy wgniecenia, co jest potwierdzone gwarancją samego producenta. Panele te można również zakładać na ogrzewanie podłogowe używając dodatkowo specjalnego podkładu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów