Impressive Ultra- Beton jasny IMU1861

Quick-Step

Cena

131,66 zł/m2 8% VAT
149,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Beton jasny IMU1861 to laminowane deski podłogowe z kolekcji Impressive Ultra. Wyjątkowe wydanie podłóg z unikatowej kolekcji. Laminatowi nadano niezwykłej trwałości i wodoodporności największej spośród dotąd produkowanych desek. Same deski zyskały również na grubości. Całość składa się na podłogę bardzo trwałą i odporną, która skutecznie poradzi sobie z intensywną eksploatacją.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive Ultra
Kod IMU1861
Klasa ścieralności AC5
Klasa użyteczności 33
Format 1380 x 190 mm
Grubość 12 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,311 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Beton jasny IMU1861 nie sprawia wrażenia zimnej podłogi. Wręcz przeciwnie. Ta stonowana barwa w połączeniu z podkreśloną strukturą jak z prawdziwego drewna, tworzy unikatowy klimat w każdym wnętrzu. Nadaje przyjaznej atmosfery, ciepła i uroku, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, w których tych właśnie cech zwykle brak. Z drugiej strony idealnie komponuje się z tradycyjnymi wnętrzami, bo w tym wydaniu nie brak klasyki i lekkiej nuty luksusu. Bogactwa jakie oferuje fascynujący rysunek drewna, ale to nie przepych, który odrzuca.

Beton jasny IMU1861 nawet w szczelinach desek odzwierciedla charakter prawdziwego drewna. Instalacja podłogi jest bardzo łatwa i prosta, nawet jeśli próbujemy dotrzeć do zakamarków.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów