Impressive- Sosna naturalna IM1860

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Elegancja, która zachwyca. Struktura, która jest trwała. Komfort, który zapewniamy. Tak można podsumować panele Sosna naturalna IM 1860, które pochodzą z wyjątkowej kolekcji Impressive. Jasny i żywy, miejscami złocisto-żółty odcień tego podłoża nadaje energii pomieszczeniom i zapewnia im dynamiczny wymiar. Wrażenie to potęgują odważne i zdecydowane linie słojów oraz widoczne sęki.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1860
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Cztero- lub dwu-stronna mikro v-fuga gwarantuje im szczególny wygląd desek podłogowych. Ponadto, panele Sosna naturalna IM 1860 to połączenie finezji i elegancji z solidnością i gwarancją wykonania, którą pieczętuje 25-letnia gwarancja.

Jeśli pragną Państwo, aby w Waszych domach na lata zagościła wyjątkowa aura, nie mogli Państwo trafić lepiej. Tym bardziej, że panele Sosna naturalna IM 1860 to podłoże, które bardzo łatwo zachowują czystość i idealny stan na lata. Właściwości antystatyczne powodują redukcję ładunków elektrostatycznych, przez co gromadzą zdecydowanie mniej kurzu. Sosna naturalna to doskonały wybór!

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów