Impressive- Deski podpalane IM1862

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Deski podpalane IM1862  to wyjątkowa głębia laminowanych desek podłogowych z kolekcji Impressive. Cudowne wydanie podłóg, które charakteryzuje największa odporność laminatu spośród dotąd produkowanych desek. Wodoodporny i zapewniający swobodną eksploatację na długi czas. Do tego podkreślona naturalna faktura drewna w sposób tak wyjątkowy, że nawet w szczelinach desek słoje stają się wyraziste. Fascynacja drewnem przeniesiona na deski podłogowe.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1862
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Deski podpalane IM1862 pozwalają w realistyczny sposób odzwierciedlić to co w potężnym i wiekowym drzewie jest najpiękniejsze. Choć to głęboka, wręcz tajemnicza czerń, to jednak jej eleganckie wydanie nie straciło na subtelności. Sprawdza się w klasycznych wnętrzach dodając im nieco kontrastu, jak i w tych minimalistycznych, gdzie potrzeba charakterystycznego elementu nadającego wyrazistości.

Deski podpalane IM1862  gwarantują ich łatwy montaż. Instalacja całej podłogi trwa zdecydowanie krócej niż można by się było tego spodziewać, w przeciwieństwie do zachwytu jaki wywołuje ta przepiękna podłoga.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów