Impressive- Deski białe IM1859

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Deski białe to unikalna linia laminowanych desek podłogowych z kolekcji podłóg Impressive. Wyjątkowe jej wydanie, bowiem biały kolor przywodzi na myśl świeżość i czystość. Staje się niezwykle elegancki wręcz luksusowy. Stwarza wrażenie bogactwa we wnętrzu, w którym się znalazł, ale to nie przepych i dominacja. Stonowane wydanie choć o unikalnej klasie.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1859
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Deski białe IM1859 sprawdzą się we wnętrzach niezależnie od ich aranżacji czy też dostępnej powierzchni. Dodają dodatkowej objętości. Powiększają małe pomieszczenia, salonowe przestrzeni zyskują z kolei nieco na ogładzie. To harmonia, której nie sposób uzyskać w jakikolwiek inny sposób. Powiew świeżości, który trwa i trwa, bowiem laminat dzięki swojej wodoodpornej podłodze zyskał na wyjątkowej trwałości. Największej spośród dotąd dostępnych w produkcji desek laminowanych.

Deski białe IM1859 oferują strukturę i fakturę prawdziwego drewna. Nawet w szczelinach można dojrzeć charakterystyczne wzory słojów. Ten fascynujący rysunek ożywa, dzięki właśnie ów podłogom.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów