Impressive- Dąb ze śladami cięcia piłą szary IM1858

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb ze śladami cięcia piłą szary to jedno z najbardziej niepowtarzalnych wydań laminowanych desek podłogowych, które pochodzą z kolekcji Impressive Ultra. Spośród dotąd produkowanych desek laminowanych, to właśnie te zyskały najbardziej trwałą powierzchnię. Wyjątkowo wodoodporny laminat, a do tego same deski o znacznej grubości.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1858
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb ze śladami cięcia piłą szary IM1858 to deski, w których postawiono na jak najbardziej wierne oddanie natury drewna. Podkreślona struktura i faktura prawdziwego, wiekowego drewna. Charakterystyczne słoje o tak fascynującym rysunku, przechodzą nawet przez szczeliny podłogi. Tak stworzona zachęca, by poznać jej strukturę. Fascynujące wydanie podłóg, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od dominującej w nim aranżacji.

Dąb ze śladami cięcia piłą szary IM1858 to ciepły, szary odcień, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Do tego łatwy i sprawny montaż zapewnia, że instalacja całej podłogi nie zajmie wiele czasu, w przeciwieństwie do tego poświęconego na zachwycanie się nią.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów