Impressive- Dąb spokojny naturalny IM1855

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb spokojny naturalny to cudowne wydanie laminowanych desek podłogowych, które swoje miejsce znalazły w kolekcji podłóg Impressive Ultra. Wyjątkowe wydanie, bowiem do czynienia mamy z wyjątkowo grubymi i wytrzymały deskami. Wodoodporny laminat to największa trwałość, jaką dotąd osiągnięto produkując deski laminowane.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1855
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb spokojny naturalny IM1855 to deski, które idealnie odzwierciedlają fakturę i strukturę prawdziwego drewna. Charakterystyczny rysunek słojów został podkreślony i to w wyjątkowy sposób. Nawet w szczelinach podłogi można dostrzec słoje. Taka podłoga sprawdza się we wnętrzach bardzo tradycyjnych, klasycznych, jak i w tym nowoczesnych. W małych jak i dużych pomieszczeniach. Choć niebanalna, a wręcz unikatowa to z powodzeniem można powiedzieć, że w swoim wymiarze uniwersalna.

Dąb spokojny naturalny IM1855 to także deski podłogowe, które podczas montażu nie sprawiają żadnego problemu. Nawet biorąc pod uwagę trudno dostępne miejsce. Szybko przyjdzie cieszyć się wymarzoną podłogą w klasycznym wydaniu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów