Impressive- Dąb skrobany brązowy IM1850

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele laminowane Dąb skrobany brązowy Laminat – IM1850 są wyrazistą imitacją tradycyjnej deski, na której słoje są wręcz idealnie zarysowane. Taka podłoga spełni najmniejsze oczekiwania klienta bez względu na przeznaczenie użytkowe takiego pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1850
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dużą zaletą Dąb skrobany brązowy IM1850 jest przede wszystkim odporność na ścieranie, dzięki czemu nie zostanie żaden ślad po przesuwaniu mebli, uderzeniom butów na obcasach jak i upadający przedmiot nie spowoduje żadnej rysy bądź wgniecenia. Piękna podłoga utrzymuje nawet swój niezmienny wygląd dzięki zabezpieczeniu na działanie promieni UV, dzięki czemu nie powstaną przebarwienia i nie zmieni ona swej barwy. Bezpieczeństwo dla osób użytkujących produkt gwarantuje także powłoka antypoślizgowa chroniąca przed upadkiem w wyniku poślizgnięcia.

Piękna podłoga to czysta podłoga, szczególnie w przypadku Dąb skrobany brązowy Laminat – IM1850 dzięki połączeniu powłoki antystatycznej wpływającej na nieprzyciąganie do siebie nieczystości i montaż na zatrzask minimalizujący powstawanie szczelin jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania sterylnie czystego pomieszczenia. Tak ważne funkcje mają swoje potwierdzenia gwarancji producenta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów