Impressive- Dąb piaskowany naturalny IM1853

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb piaskowany naturalny to linia laminowanych desek podłogowych, pochodzących z kolekcji Impressive. Imponujące wydanie podłóg, które pozostawiają ich właścicieli pod wielkim wrażeniem. Doskonała struktura i faktura, która nawet w szczelinach ów desek daje wrażenie, że podłoga została stworzona z prawdziwych desek dębowych. Cudowne wydanie podłóg, które zadowalają nawet najbardziej wymagające gusta.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1853
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb piaskowany naturalny IM1853 to subtelny jasny odcień, który w małych pomieszczeniach doda nieco przestrzeni. Sprawdzi się także w dużych salonach. Wkomponowany w klasyczną czy też tradycyjną aranżację, stanie się jej dopełnieniem. W prostych wnętrzach doda wyrazistości. Każde wnętrze ma szansę zyskać na indywidualnym charakterze.

Dąb piaskowany naturalny IM1853 to laminat, który jest niezwykle odporny. Pośród dotąd wyprodukowanych laminowanych desek podłogowych te właśnie stanowią najbardziej wodoodporne jakie dotąd miały okazje być produkowanymi. Prosty system montażu, to tylko jeden z wielu atutów tych unikatowych podłóg.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów