Impressive- Dąb naturalny satynowy IM3106

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wyjątkową podłogę zapewniają panele laminowane Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – IM3106 niezwykle wytrzymałe na oddziaływanie różnych czynników występujących w codziennym użytkowaniu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM3106
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Pierwszym ważnym elementem jest przede wszystkim czystość, którą zapewnia powłoka antystatyczna nieprzyciągająca do siebie kurzu oraz montaż na zatrzask, dzięki któremu nie ma praktycznie śladów między ich łączeniami. Deski Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – IM3106 zabezpieczone są na możliwość powstawania przebarwień wynikających z działania promieni UV jak również zachlapania. Ponadto nie zostają najmniejsze ślady po takich czynnościach jak na przykład przesuwanie mebli i innych elementów, upadających przypadkowo przedmiotów, a nawet stąpanie butów na wysokich obcasach nie zmieni ich nawierzchni.

Podłogę stworzoną za pomocą paneli Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – IM3106 można bez najmniejszego ryzyka montować na ogrzewaniu podłogowym. Na wytrzymałość i jakość tych paneli producent udziela długoletniej gwarancji.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów