Impressive- Dąb klasyczny naturalny IM1848

Quick-Step

Cena

83,37 zł/m2 8% VAT
94,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb klasyczny naturalny to linia przepięknych i odpornych, laminowanych desek podłogowych, które pochodzą z unikatowej kolekcji podłóg Impressiv. To nie tylko świetne wydanie podłóg, które genialnie imitują prawdziwe drewno, nawet w szczelinach desek. Postawiono w tej kolekcji na wodoodporną powierzchnię, unikatową technologię, dzięki czemu są to najbardziej wodoodporne podłogi laminowane, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1848
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb klasyczny naturalny IM1848 to jak sama nazwa wskazuje połączenie klasyki i natury. Eleganckie wydanie podłóg w ciepłej barwie, która sprawdza się w każdym wnętrzu. Zarówno w całkowicie klasycznych, zwykłych wnętrzach, którym potrzeba nadać ciepła i przyjaznej atmosfery, jak i w tych całkiem nowoczesnych, które wymagają jedynie spotęgowania efektu wyrafinowania. Tak niezwykła podłoga daje właśnie takie możliwości.

Dąb klasyczny naturalny IM1848 to bardzo realistyczny wygląd drewna. Wręcz namacalna jego struktura, która zachęca, by ją poznać. Opatrzony prostym systemem montażu, nie sprawia trudności podczas instalacji całej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów