Impressive- Dąb klasyczny beżowy IM1847

Quick-Step

Cena

83,37 zł/m2 8% VAT
94,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb klasyczny beżowy IM1847 to linia laminowanych desek podłogowych z kolekcji Impressive Ultra. Laminowane deski podłogowe, które po pierwsze charakteryzuje grubość. Po drugie, wodoodporność. Ta ostatnia pośród dotąd produkowanych desek laminowanych jest największa, a co za tym idzie są to deski w klasycznym, choć niebanalnym wydaniu, będące najtrwalszymi i sprawdzającymi się podczas długiego czasu nawet intensywnej eksploatacji.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1847
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb klasyczny beżowy IM1847 to deski sprawiające wrażenie, że podłoga została ułożona z naturalnych desek dębowych. Sprawia to nie tylko klasyczny beżowy odcień. To także idealnie odzwierciedlona naturalna struktura i faktura drewna. Do tego fascynujący rysunek słojów został uwzględniony w sposób niepowtarzalny, ponieważ płynnie przechodzi nawet przez szczeliny desek. Efekt podłogi wyjętej z pod rąk natury zachwyca.

Dąb klasyczny beżowy  IM1847 to również prosty montaż. Można dużo szybciej cieszyć się wymarzoną podłogą i to w dowolnym wnętrzu, niezależnie od dominującej w nim aranżacji.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów