Impressive- Dąb biały satynowy IM3105

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele Dąb biały satynowy deska IM 3105 to elegancja i styl dla Państwa domu. Stanowią idealne wykończenie zarówno dla nowoczesnych i odważnych aranżacji, jak i dla tradycyjnych i spokojnych wnętrz. Dzięki ciepłemu odcieniowi, deski nadają wyjątkową atmosferę wszystkim pomieszczeniom.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM3105
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Laminowana powierzchnia paneli Dąb biały satynowy IM 3105 delikatnie odwzorowuje strukturę drewna – swobodny zarys słojów jest odzwierciedleniem naturalnej faktury drzewa. Mimo, że odcień paneli jest bardzo stonowany i nienachalnie wypełni wnętrze, to z pewnością skupi na sobie wzrok nie jednego gościa w Państwa domu.

Ciemne przebłyski tej powierzchni wpasowują się w aktualny trend, w którym projektanci odchodzą od dotychczasowych rozwiązań kolorystycznych i imitują naturalną, prawdziwą strukturę drzewa, która naturalnie posiada ciemne przebarwienia. Dąb biały satynowy deska IM 3105 to także mniej zabrudzeń i kurzu. Panele zostały wzbogacone o warstwę antystatyczną, przyciągającą mniej kurzu niż inne podłogi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów