Impressive- Beton jasny IM1861

Quick-Step

Cena

96,54 zł/m2 8% VAT
109,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Beton jasny to laminowane deski podłogowe z kolekcji Impressive . Wyjątkowe wydanie podłóg z unikatowej kolekcji. Laminatowi nadano niezwykłej trwałości i wodoodporności największej spośród dotąd produkowanych desek. Same deski zyskały również na grubości. Całość składa się na podłogę bardzo trwałą i odporną, która skutecznie poradzi sobie z intensywną eksploatacją.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Impressive
Kod IM1861
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek originalny
Opakowanie 1,835 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Beton jasny IM1861 nie sprawia wrażenia zimnej podłogi. Wręcz przeciwnie. Ta stonowana barwa w połączeniu z podkreśloną strukturą jak z prawdziwego drewna, tworzy unikatowy klimat w każdym wnętrzu. Nadaje przyjaznej atmosfery, ciepła i uroku, szczególnie w nowoczesnych wnętrzach, w których tych właśnie cech zwykle brak. Z drugiej strony idealnie komponuje się z tradycyjnymi wnętrzami, bo w tym wydaniu nie brak klasyki i lekkiej nuty luksusu. Bogactwa jakie oferuje fascynujący rysunek drewna, ale to nie przepych, który odrzuca.

Beton jasny IM1861 nawet w szczelinach desek odzwierciedla charakter prawdziwego drewna. Instalacja podłogi jest bardzo łatwa i prosta, nawet jeśli próbujemy dotrzeć do zakamarków.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów