Horyzont H3

Lagrus

Cena

1.414,80 szt 8% VAT
1.611,30 szt 23% VAT

Gwarancja

Na zdjęciu

  • zawiasy: ukryte standard
  • zamek: magnetyczny
  • ościeżnica: Standard 80
  • szyba: bezpieczna – mleczna
Zamów darmową wycenę

Informacje

Dostępne kolory

Dąb Natural
Dąb Rustikal
Złoty Dąb
Orzech Ameryka.
Orzech
Palisander
Dąb Antyczny
Teak
Machoń
Kasztan
Wenge

Informacje dodatkowe

Cena przy wykończeniu Dąb Barwiony (powyższe kolory) – 1611,30 zł/szt. (na zdjęciu)

Cena przy wykończeniu RAL Standard 9003; 9010 – 1709,70 zł/szt.

Cena przy wykończeniu Kolorem RAL z I grupy – 1881,90 zł/szt.

Ościeżnica Tower charakteryzuje się podwyższoną opaską górną oraz poziomym łączeniem elementów. Optycznie wysmukla i podwyższa drzwi.
Dostępna ze wszystkimi modelami skrzydeł.
Występuje we wszystkich wykończeniach Satina i Fornir.

Dla standardowego wymiaru 2000 mm – wymiar Hm=2240 mm.
Opcjonalnie możliwe podwyższenie w dowolnym zakresie do wymiaru Hm=3000 mm.

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne nie tylko służą zapewnieniu intymności oraz właściwych parametrów akustycznych. Stanowią także ważne dopełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Drzwi Horyzont od Lagrus to świetny wybór, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są gwarancją niezawodności, trwałości oraz najwyższych walorów estetycznych.

Skrzydło drzwi Horyzont wykonane jest w systemie bezprzylgowym. Posiada ramiak obłożony dwiema płytami HDF. Na wyposażeniu standardowym znajduje się zamek jednopunktowy wpuszczany o rozstawie 72 mm – na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej. W komplecie znajdują się także zawiasy.  Standardowe rozmiary sprawiają, że produkt będzie pasował właściwie do każdego pomieszczenia. Na życzenie można także wykonać otwory wentylacyjne (na potrzeby drzwi łazienkowych).

Horyzont to drzwi wyróżniające się ciekawym wzornictwem, doskonale komponującym się zarówno z aranżacją w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Kilka wariantów kolorystycznych pozwala dobrać produkt zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto za dodatkową opłatą można zamówić drzwi w wersji systemu przesuwnego do zabudowy albo naściennego.

Drzwi Horyzont to idealne propozycja dla osób poszukujących eleganckich i wytrzymałych drzwi w atrakcyjnej cenie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, już teraz zamawiając eleganckie drzwi do swoich wnętrz. A jeśli chcesz mieć pewność profesjonalnej montażu, zamów dodatkową usługę.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Zobacz również

Opinie klientów