Exquisa- Ciemny łupek EXQ1552

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Piękne unikatowe panele imitujące kafle ceramiczne Ciemny łupek  EXQ1552 będą się pięknie prezentowały na tle każdego pomieszczenia, szczególnie w przypadku wyrafinowanej kompozycji całej aranżacji.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Exquisa
Kod EXQ1551
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1224 x 408 m
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Ciemny łupek Laminat – EXQ1552 to przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie szczególnie w przypadku, gdy dzieci znajdują się w pobliżu. Ważną informacją jest to, że są pokryte specjalną powłoką antystatyczną, dzięki czemu nie przyciągają do siebie kurzu, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości na całej powierzchni. Łatwy montaż prowadzi do zminimalizowania szczelin między elementami. Ponadto pokryte są także powłoką antypoślizgową a także zabezpieczającą przed promieniowaniem UV, dzięki czemu nie zmienią one swojej barwy, jak również nie powstają przebarwienia wraz z upływem czasu.

Deski laminowane Ciemny łupek Laminat – EXQ1552 oprócz sterylności gwarantują wytrzymałość przez wiele lat użytkowania dzięki odporności na wszelkiego rodzaju stąpnięcia butów, przesuwanie mebli, spadające przedmioty jak i zachlapania i inne czynności narażające na ścieranie, zarysowania czy wgniecenie nie będą wywierały żadnego wpływu wizualnego na nich. Wysoką jakość paneli potwierdza sam producent udzielając na nie wieloletniej gwarancji.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów