Exquisa- Tivoli travertine EXQ1556

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Fascynujące wydanie podłóg to niepowtarzalna linia laminowanych desek podłogowych Tivoli travertine z kolekcji Exquisa. Charakteru tych desek nie sposób nie zauważyć. To namacalna struktura. Faktura, która zachwyca w dotyku i zadowala nawet najbardziej wymagających. Genialnie wydanie podłóg, które ze zwykłych stają się niezwykłymi, a głębokie fugi potęgują ten efekt.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Exquisa
Kod EXQ1556
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1224 x 408 m
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Tivoli travertine EXQ1556 to deski podłogowe, które dzięki delikatnym ale poprzecznym łączeniom pozwalają odkryć, że na jednej desce znajdują się kafle podłogowe, niczym prawdziwe. Bardzo realistyczne wydanie. Eleganckie, stylowe, lecz z nutką ekstrawagancji. Choć tak wyraziste, to z powodzeniem wpasowujące się we wnętrza każdego rodzaju. Niezależnie od ich wielkości, jak i niezależnie od tego, na jaką aranżację we wnętrzu postawiono. Tak unikalnego wydania podłóg jeszcze nie było.

Tivoli travertine EXQ1556 dodatkowo opatrzono bardzo prostym systemem montażu, dzięki czemu dotarcie w trudno dostępne zakamarki i ułożenie tam tej podłogi, nie stwarza najmniejszych problemów.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów