Exquisa- Czarny łupek EXQ1550

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Czarny łupek to linia laminowanych desek podłogowych pochodzących z innowacyjnej kolekcji podłóg Exquisa. Postawiono w tym wypadku na duże deski i ich wyczuwalną strukturę. Głębokie fugi dodatkowo podkreślają ten unikalny charakter podłogi, dodają wyjątkowego uroku. Jest to najbardziej niepowtarzalne wydanie podłóg, jakie może sobie wymarzyć każdy właściciel domowego zacisza. Trudno znaleźć produkt, który byłby w stanie zaoferować tak wiele.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Exquisa
Klasa ścieralności AC4
Kod EXQ1550
Klasa użyteczności 32
Format 1224 x 408 m
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Czarny łupek EXQ1550 to głęboka czerń, która sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać kontrast. Dopełnienie aranżacji i wrażenie, że nareszcie jest ona kompletna. Nie oznacza to jednak, że ta linia sprawdzi się tylko w ekstrawaganckich, wyrafinowanych wnętrzach. Z powodzeniem doda klasy i uroku prostym aranżacjom, którym brak nieco wyrazistości. Wbrew pozorom stwarza naprawdę duże pole do popisu właścicielom domów.

Czarny łupek EXQ1550 to trwały laminat o unikalnej strukturze. Fakturze, której przemożna chęć dotknięcia bierze górę. Montaż podłogi nawet w trudno dostępnych miejscach, nie stwarza najmniejszych problemów.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów