Exquisa- Ceramika jasna EXQ1554

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Podłoga imitująca płytki o trzech różnych kształtach i swobodnym układzie. Ten rodzaj podłoża idealnie pasuje do korytarzy, kuchni czy pomieszczeń użytku publicznego. Jasny, stonowany odcień desek oraz ich harmonijny wzór sprawiają, że podłoże to sprawnie wkomponuje się w każdego rodzaju aranżację.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Exquisa
Kod EXQ1554
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1224 x 408 m
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Ceramika jasna EXQ 1554 o wymiarach 122,3 x 40,8 cm i grubości 8 mm, dzięki swoim gabarytom i wyjątkowej strukturze, są łatwe w montażu i nie wymagają wysokiego nakładu czasu. Dodatkowo, system UniclicMultifit zapewnia szybką instalację.

Często o zakupie paneli decydują parametry techniczne. Dlatego proponujemy Państwu podłoże, które łączy elegancję z użytkowymi korzyściami, takimi jak trwałość, odporność na odkształcenia i ślady eksploatacji. Przezroczysta powłoka wierzchnia nie tylko chroni przed powstaniem ubytków, ale sprawia, że zabrudzenia pozostają niewidoczne dla oka. Ceramika jasna EXQ 1554 to podłoga na lata, która będzie cieszyć Państwa oko piękną prezencją i nienaruszonym stanem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów