Exquisa- Ceramika biała EXQ1553

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Ceramika biała jest bardzo eleganckim, a jednocześnie innowacyjnym wydaniem linii laminowanych desek podłogowych z kolekcji Exquisa. Oferuje deski o wyczuwalnej, charakterystycznej strukturze. Ponadto na każdej desce znajduje się kilka kafli, a efekt ten jak i urok całej podłogi podkreślają głębokie fugi. Tak unikalnego wydania podłóg jeszcze nie było, a nawet najbardziej wymagające gusta wnętrzarskie zostaną w pełni zaspokojone.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Exquisa
Kod EXQ1553
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1224 x 408 m
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Ceramika biała EXQ1553 przywodzi na myśl subtelność, świeżość i nutę luksusu. To bogactwo w wystroju wnętrz, niezależnie czy ma stanowić dopełnienie klasycznej aranżacji, czy też ma dodawać siły i charakteru w dość banalnym wnętrzu. Z tymi deskami żadne pomieszczenie nie będzie przeciętne, choćby na środku stał jeden mebel, a na ścianie wisiał tylko jeden obraz. Ta podłoga jest w stanie uzupełniać jednocześnie grając pierwsze skrzypce w gustownej aranżacji.

Ceramika biała EXQ1553 to wiele atutów, a ostatnim jest jej prosty montaż, nawet w trudno dostępnych miejscach, z którymi zwykle właściciele mają największe problemy.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów