Elite- Stary dąb bielony ciemny UE1496

Quick-Step

Cena

78,98 zł/m2 8% VAT
89,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Stary dąb bielony ciemny deska Laminat – UE1496 to wyjątkowe rozwiązanie w każdym miejscu, skupiające wzrok dzięki wspaniałemu efektownemu wyglądowi podkreślającemu przede wszystkim wyjątkowy ciemny odcień wraz z niezmiernie wyrazistymi rysami słoi.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Elite
Kod UE1496
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Produkt te jest bezpieczny, a co za tym idzie sterylny dzięki antystatycznej powłoce nieprzyciągającej kurzu i jednocześnie szczelnemu montażowi uniemożliwiającemu powstawanie, jakich kolwiek szczelin. Panele Stary dąb bielony ciemny deska Laminat – UE1496 posiadają gwarancję producenta na odporność przeciw ścieraniu, co zapewnia nam poczucie spokoju w przypadku konieczności przesunięcia mebli, stąpaniu na wysokich obcasach a nawet przypadkach, gdy upadnie jakiś przedmiot ze znacznej wysokości podłoga nie ulegnie nawet najmniejszym odkształceniom. Panele bez problemu można montować na ogrzewaniu podłogowym używając specjalnego podkładu. Z upływem czasu produkt ten nie ulegnie przebarwieniom, które mogłyby wyniknąć z powodu promieniowania UV jak i zachlapaniu.

Panele Stary dąb bielony ciemny UE1496 to produkt wysokiej jakości posiadający długoletnią gwarancję producenta dającą pewność o przydatności i niezmiennym wyglądzie wraz z upływającym czasem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów