Elite- Dąb bielony średni UE1492

Quick-Step

Cena

71,96 zł/m2 8% VAT
81,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb bielony średni deska to przepiękne, laminowane deski podłogowe pochodzące z kolekcji Elite. Klasyka jednak w zupełnie innym wydaniu. Subtelne krawędzie są bardzo stylowe i eleganckie. Połączenia płynne z kolei, pozwalają skutecznie wyeliminować ryzyko zbierania się brudu i kurzu pomiędzy deskami, co najczęściej psuje zachwycający efekt wizualny.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Elite
Kod UE 1492
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb bielony średni deska to ciepła barwa, która wpasuje się w klimatyczne, małe pokoiki, jak w proste, wręcz minimalistyczne powierzchnie o znacznych rozmiarach. Na przykład salony, którym brak wyrazu, a i zapewnienie atmosfery domowego ogniska jest efektem pożądanym. Nutka luksusu w uniwersalnym wydaniu, na którą może sobie pozwolić każdy właściciel, liczący na niepowtarzalny efekt wizualny.

Dąb bielony średni deska to trwały i odporny laminat o charakterystycznej fakturze. Niczym prawdziwa deska dębowa, której nie brak elementów tak fascynujących jak w prawdziwym, wiekowym drzewie. Prosty system montażu gwarantuje, że nawet trudno dostępne miejsca nie sprawiają problemu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów