Eligna Wide- Kasztanowiec brązowy UW1544

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Perfekcyjna i wyjątkowa zarazem podłoga tylko dzięki panelom laminowanym Kasztanowiec brązowy Laminat – UW1544, które sprawdzą się wręcz idealnie w każdego rodzaju pomieszczeniu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1544
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Producent zapewnia nabywców przede wszystkim o ich długoletniej przydatności i świetnym wyglądzie udzielając specjalnej gwarancji. Panele Kasztanowiec brązowy UW1544 odporne są na ścieralność, dzięki czemu nie zmieniają swojego wyglądu przez długie lata pomimo promieniowania UV, od którego są one zabezpieczone. Kolejnym ważnym elementem jest ochrona od widocznych zmian powstających najczęściej pod wpływem uderzeń butów na obcasach, przesuwaniu mebli czy także spadających przedmiotów. Deski te są także bardzo sterylne, co zapewnia ich bez szczelinowy montaż na tak zwane kliknięcie i powłoka nieprzyciągająca do siebie kurzu.

Za względu na liczne atuty tego materiału można stosować je także w pomieszczeniach narażonych na bliski kontakt z małymi dziećmi. Kasztanowiec brązowy UW1544 zapewnią przede wszystkim piękny wygląd aranżacji i zadowolenie klienta również pod innymi względami.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów