Eligna Wide- Dąb wędzony ciemny UW1540

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb wędzony ciemny deska UW1540 to nic innego jak piękne wytrzymałe, ciemne z wyrazistymi rysami słoi panele, które będą się pięknie prezentowały na tle każdego pomieszczenia bez względu na jego przeznaczenie.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1540
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Tak wspaniała podłoga chroniona jest przed wszelkimi możliwościami uszkodzeń a mianowicie przebarwieniom powstającym pod wpływem promieniowania UV, wytrzymałe są również pod względem takich działań jak przesuwanie mebli, spadające przedmioty a nawet stąpanie butów na wysokich obcasach, dzięki czemu na panelach laminowanych Dąb wędzony ciemny deska UW1540 nie zostaje nawet najmniejsza rysa ani wgniecenie.

Panele te są także bezpieczne pod względem narażenia poruszających się po nich na upadek w wyniku poślizgnięcia, co dzięki specjalnej powłoce jest wręcz niemożliwe.

Panele Dąb wędzony ciemny deska  UW1540 gwarantują sterylność i wysoką higienę dzięki niewidocznym szczelinom, które po przez montaż na tak zwane kliknięcie jest zmniejszane do minimum. Ponadto są antystatyczne, przez co nie przyciągają do siebie samoistnie drobinek kurzu, przez co czystość utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku zwyczajnych paneli.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów