Eligna Wide- Dąb piłowany naturalny UW1548

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Trudno o bardziej naturalne wydanie podłóg, niż Dąb piłowany naturalny deska pochodzący z kolekcji Eligna Wide. Wydanie eleganckie, naturalne, o charakterystycznym rustykalnym wzorze. Imitacja prawdziwego drewna i to tak doskonała, że nawet naturalne cięcia wydają się być całkiem prawdziwe. Szerokie deski tylko pogłębiają efekt wyjątkowej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1548
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb piłowany naturalny deska to głębia barwy, choć stonowany dość klasyczny odcień nie pozbawiony zostaje cech uniwersalnych. Z powodzeniem sprawdzi się we wnętrzach bardzo tradycyjnych, którym takie rustykalne wydanie doda smaczku, ale i w prostych, klasycznych pomieszczeniach, gdzie potrzeba nadać wyrazistości. Wbrew pozorom i nowoczesne, wielkie salony zyskają na klimacie.

Dąb piłowany naturalny deska to charakterystyczny, cudowny laminat. Do tego bardzo trwały. Szerokie deski wprost idealnie współgrające z rustykalnym wzorem. Do tego banalny montaż, dzięki któremu instalacja całej podłogi zajmuje niewiele czasu, a montaż nawet w trudno dostępnych miejscach staje się drobnostką.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów