Eligna Wide- Dąb jasny poranny UW1535

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Jeżeli poszukujesz idealnych paneli do domu, biura, zakładu pracy czy innego rodzaju lokali użytkowych to Dąb jasny poranny deska Laminat – UW1535 będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1535
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Wysoka jakość produktu potwierdzona jest przede wszystkim gwarancją samego producenta na wiele lat. Jedną z najważniejszych cech desek Dąb jasny poranny deska Laminat – UW1535 to przede wszystkim odporność za zarysowania i uszkodzenia wynikające z przesuwania przedmiotów, spadających przedmiotów, czy też uderzeń wysokich obcasów. Ponadto zabezpieczone są specjalną powłoką odporną na promienie UV, dzięki czemu z upływem czas na pewno nie zmienią swej barwy. Kolejną zaletą jest zabezpieczenie powierzchni, dzięki czemu są one antypoślizgowe zapewniając wszystkim osobom przebywającym w takim pomieszczeniu, że będą bezpieczne przed upadkiem wynikającym z poślizgnięcia. Ponadto są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, na co znaczący wpływ ma ich powierzchnia antystatyczna, która nie przyciąga drobinek kurzu, a dodatkowo montaż po przez zatrzask minimalizujący szczeliny na całej powierzchni podłogi.
Panele laminowane Dąb jasny poranny deska Laminat – UW1535 spełnią swe przeznaczenie w każdym pomieszczeniu powodując w szczególności zadowolenie klientów.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów