Eligna Wide- Dąb brązowy regenerowany UW1545

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb brązowy regenerowany UW1545 deska należy do kolekcji podłóg Eligna Wide. Wyjątkowe wydanie po pierwsze, dzięki znacznie szerszym niż tradycyjne, deskom. Po drugie, klasyka, która zyskuje na połączeniu z rustykalnym wydaniem. Głęboki odcień dający wrażenie, pewnych przetarć, przenikających się barw. To nie jednolity kolor, który staje się monotonny po pewnym czasie. To unikatowe wydanie trwałego laminatu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1545
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb brązowy regenerowany UW1545 sprawia wrażenie, iż pod stopami znajduje się podłoga stworzona z prawdziwych, dębowych desek. Zawarto w laminacie wszystkie charakterystyczne elementy drewna. Trudno oprzeć się pokusie poznania pod palcami słojów, pęknięć i tej wyjątkowej faktury.

Dąb brązowy regenerowany UW1545 sprawdza się w małych i dużych pomieszczeniach. Nieważne czy właściciel postawił na gustowne, wyrafinowane wnętrze, czy też nowoczesne wydanie. To rustykalny charakter desek, który nawet do całkiem minimalistycznego wnętrza wniesie powiew świeżości, siły charakteru. Do tego prosty montaż, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów