Eligna- Wengé U1000

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele Wenge deska U1000 to połączenie nowoczesności i elegancji. To także spełnienie potrzeb wszystkich zwolenników awangardowych rozwiązań. Słoje o nieco jaśniejszym odcieniu oraz delikatne żłobienia pozwalają uzyskać efekt nietypowej, oryginalnej podłogi, pasującej do nowoczesnych i dynamicznych wnętrz mieszkalnych oraz biurowych.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U1000
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Ten rodzaj dedykowany jest pomieszczeniom o stylowej aranżacji, realizowanym zarówno w konwencji o jasnym, jak i o ciemnym zabarwieniu. Jednak oprócz oryginalnej prezencji, podłogi Wenge deska U1000 to trwałe i stabilne podłoże dla Państwa pomieszczeń. Proponujemy Państwu panele łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji, odporne na plamy gorącego tłuszczu czy flamastra. Dzięki temu, mogą Państwo cieszyć się zadbaną podłogą przez długie lata.

Panele dostępne są w rozmiarze 138 x 15,6 cm, o grubości 8 mm, zaś ich struktura pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Podłogi Wenge deska U1000 zapewnią satysfakcję i spokój na lata, co potwierdza aż 25-letnia gwarancja.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów