Eligna- Sosna biała szczotkowana U1235

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Sosna biała szczotkowana deska to laminowane deski podłogowe o wyważonej szerokości i długości, które należą do kolekcji podłóg Eligna.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Niepowtarzalne wydanie desek podłogowych, które jak żadne inne przypominają wspaniałą, naturalną sosnę. Szczotkowana struktura nadaje jeszcze więcej wyrazistości tej podłodze. Faktura drewna, która jest fascynująca sama w sobie, umiejętnie została przeniesiona na tłoczony laminat, który wprost zachwyca, a przy tym oferuje znaczną odporność.

Sosna biała szczotkowana deska to jasna, choć ciepła barwa, która sprawdzi się w małych pomieszczeniach dodając im nieco przestrzeni i rozświetlając. Na salonowych powierzchniach wprost olśni i doda indywidualnego charakteru. Wszędzie, gdzie właściciele postawią na gustowne i klasyczne wydanie takich podłóg, zyskują gwarancję niepowtarzalnego klimatu.

Sosna biała szczotkowana deska nie sprawia najmniejszych trudności w trakcie instalacji całej podłogi, nawet w trudno dostępnych zakamarkach. To oferta, której brak wad, a której zalety wprost urzekają.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów