Eligna- Orzech olejowany U1043

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Orzech olejowany U1043 deska to linia laminowanych desek podłogowych z unikalnej kolekcji Eligna. Niepowtarzalne połączenie jakości trwałego laminatu z jego strukturą, która na myśl przywodzi prawdziwe drewno. Podłoga zyskuje na miękkości i smaku, co uzyskano dzięki litym, wydłużonym deskom pozbawionym rowków.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U1043
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Orzech olejowany U1043 deska to głębia barwy, która zachwyca. Doskonałość, równowaga i harmonia, którą osiągnięto nie tylko dzięki odpowiedniej długości i szerokości desek. Tu główną rolę odgrywa ich unikalna struktura. Faktura, jakiej nie sposób znaleźć w jakiejkolwiek innej ofercie. Przepiękne wydanie podłóg, które z powodzeniem mogą zagościć w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Stanowiąc dopełnienie klasycznych, eleganckich aranżacji bądź nadając wyjątkowego wymiaru wnętrzom całkiem nowoczesnym.

Orzech olejowany U1043 deska to gust i smak, który zachwyca nawet najbardziej wybrednych, a łatwy montaż nawet w trudno dostępnych zakamarkach, nie pozostawia wątpliwości, iż tym deskom nie brak zalet.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów