Eligna- Dąb stary naturalny satynowy U995

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Podłoga z użyciem paneli Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – U995 będzie wspaniale się prezentowała w każdym pomieszczeniu bez względu na cel jego przeznaczenia.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U995
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – U995 posiadają wiele zalet wpływających na długoletność ich użytkowania potwierdzonych gwarancją wydawanych przez samego producenta.

Ważnymi elementami, jakie spełniają wyjątkowe deski Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – U995 to przede wszystkim odporność na ścieranie powstające w wyniku uderzeń, upadków przedmiotów, czy stąpaniu butów na wysokich obcasach jak również zabezpieczone przed powstawaniem przebarwień w wyniku działających promieni UV. Kolejnym ważnym elementem jest powłoka antypoślizgowa wpływająca na bezpieczeństwo odwiedzających i poruszających się po pomieszczeniu. Ponadto dzięki powłoce z działaniem antystatycznym unikniemy nadmiernego osiadania się kurzu, – którego one same w sobie nie przyciągają, a dodatkowo są dzięki temu łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów