Eligna- Dąb stary matowy olejowany U312

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb stary matowy olejowany deska to linia podłóg wykonanych z laminowanych desek, które należą do kolekcji Eligna. Bardzo charakterystyczne wydanie o wyjątkowej urodzie. Doskonałość tak wykonanej podłogi w każdym calu, właściciele mogą zawdzięczać deskom, których szerokość jak i długość idzie w parze z wyrazistym wydaniem.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U312
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb stary matowy olejowany deska pozbawiona została fugi w kształcie litery V. Cała podłoga dzięki wyważonym cechom zawdzięcza wrażenie miękkości, a to w połączeniu z efektem wizualnym prawdziwego dębowego drewna, daje niepowtarzalne wrażenie. Kompletna całość, na którą składają się deski unikalne. Nie brak im charakterystycznego rysunku słojów drewna, nie brak również unikalnej faktury, której niekiedy aż chce się dotknąć.

Dąb stary matowy olejowany deska winien zagościć w każdym wnętrzu, któremu chcemy nadać klimatu i atmosfery całkowicie prywatnej przestrzeni. Domowego ogniska, które płonie niczym prawdziwe drewno w kominku. Montaż, który nie przysparza żadnych trudności, to tylko kolejny atut.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów