Eligna- Dąb stary ciemny satynowy U1001

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Piękna i bezpieczna podłoga to tylko przy zastosowaniu wspaniałych paneli Dąb stary ciemny satynowy, deska Laminat – U100, która idealnie się sprawdzi w każdym wypadku.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U1001
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Deski Dąb stary ciemny satynowy, deska Laminat – U1001 posiadają wiele zalet wynikających z bezpieczeństwa, które zapewnia podłoga antypoślizgowa i minimalne szczeliny dzięki specjalnemu i prostemu montażowi za pomocą kliknięcia. Ponadto są niezwykle sterylne za pomocą ich antystatyczności, co prowadzi do znacznie mniejszego osiadania się kurzu. Kolejnym elementem jest przede wszystkim odporność na ścieralność wynikającą ze zwyczajnego użytkowania takiego jak uderzanie butów na obcasach, przesuwanie przedmiotów w tym mebli jak i upadające przedmioty z wysokości także nie pozostawią na nich najmniejszego śladu. Można je również montować przy ogrzewaniu podłogowym.

Wszystkie zalety zabezpieczeń na panelach Dąb stary ciemny satynowy, deska Laminat – U1001 tej pięknej podłogi są potwierdzone długoletnią gwarancją samego ich producenta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów