Perspective- Dąb naturalny satynowy U896

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Piękną podłogę zapewnią nam panele Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – UF896, które odwołują wspomnienia do tradycyjnej dębowej drewnianej podłogi. Wybrane pomieszczenie, w którym zostaną położone będzie się idealnie prezentowało podkreślają wszelkie atuty aranżacji.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod U896
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9.5 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Podłoga Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – UF896 gwarantuje czystość za pomocą powłoki nieprzyciągającej kurzu oraz brak szczelin, dzięki czemu będą niezwykle łatwe w czyszczeniu. Panele te zapewniają również bezpieczeństwo wynikające z zastosowanej powłoki antypoślizgowej i równie ważnego zabezpieczenia przed promieniami UV wpływającymi na odbarwienia, które w tym przypadku nie mają prawa wystąpić. Ponadto powierzchnia tych desek odporna jest na ścieranie wynikające z przesuwania ciężkich przedmiotów, odkształceń powstających na skutek upadku jakiegoś przedmiotu, jak i znaki pojawiające się w wyniku stąpania butami na wysokich obcasach. Gwarancję długoletnią zapewnia nam sam producent, dzięki czemu mamy pewność, że nasz wybór będzie idealnym rozwiązanie dla każdego przeznaczenia takiego pomieszczenia.

Podłoga z użyciem paneli Dąb naturalny satynowy, UF896 to świetny wybór zarówno dla pomieszczeń gospodarczych, biurowych jak i mieszkalnych.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów