Eligna- Dąb jasnoszary satynowy UM1304

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wspaniała podłoga zapewniająca idealny i estetyczny wygląd dopasowujący się z każdą aranżacją zapewnią panele Dąb jasnoszary satynowy, deska Laminat – UM1304. Oprócz wspaniałego wyglądu zapewnią nap przede wszystkim bezpieczeństwo jak również estetyczność.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod UM1304
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Najważniejszym elementem paneli Dąb jasnoszary satynowy, deska Laminat – UM1304 jest łatwy montaż dzięki specjalnym zatrzaskom, które dodatkowo zmniejszają szczeliny między wszystkimi elementami. Sterylność gwarantuje łatwość czyszczenia jak również antystatyczność powierzchni nieprzyciągającej do siebie kurzu. Ponadto jest zabezpieczona przed szkodliwemu działaniu promieni UV, dzięki czemu nie ulega przebarwieniom i pięknie się prezentuje przez wiele lat. Kolejnym ważnym elementem jest wytrzymałość na ścieranie, przesuwanie przedmiotów jak również spadające przedmioty czy stąpanie butów na wysokich obcasach, dzięki czemu nie powstaną nawet najmniejsze ślady.

Piękna podłoga to przede wszystkim czysta i wytrzymała dzięki wyjątkowym panelom Dąb jasnoszary satynowy, deska Laminat – UM1304 z długoletnią gwarancją od samego producenta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów