Eligna- Dąb bielony U1896

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

Panele, które wyrażą charakter Waszego domu. Dąb bielony U1896 to połączenie elegancji i wytworności w wytrzymałym, 8-milimetrowym panelu, o wymiarach 138 x 15,6 cm. Bardzo jasny , miejscami biały odcień paneli nada lekkości i finezji pomieszczeniom mieszkalnym, ale i publicznym. Taki odcień paneli rozświetli wnętrza i optycznie je powiększy.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Dąb bielony U1896 idealnie wkomponują się w ciemną, jak i jasną aranżację pomieszczeń, nadając im naturalnego charakteru. Wrażenie to potęguje także swobodny przebieg słojów, ceniony przez zwolenników naturalnych wnętrz, którym daleko od nowoczesnej surowości. Panele te są bardzo łatwe w utrzymaniu oraz oczyszczaniu nawet z ciężkich zabrudzeń. Dzięki swojej strukturze i klasycznym wymiarom, montaż desek jest bardzo łatwy, nawet na ciężko dostępnych powierzchniach.

Koniec z wieczną troską o uszkodzenia i obicia – Panele Dąb bielony U1896 wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego wykazują również wysoką odporność na uderzenia i obicia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów