Eligna- Dąb biały satynowy U915

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb biały satynowy deska U915 to laminowane deski podłogowe pochodzące z kolekcji Eligna. Harmonia i równowaga to kwintesencja właśnie tych podłóg. Wyważona szerokość i długość desek, które całej podłodze nadają wrażenia miękkości. Do tego niepowtarzalny charakter prawdziwego drewna, nie pozbawiony jego najbardziej fascynujących elementów.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna
Kod U915
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,7222 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb biały satynowy U915 deska to stonowana, jasna barwa, która dodaje przestrzeni małym pomieszczeniom. Do tego tworzy przyjazną atmosferę i klimat, jakiego nawet najdoskonalsza aranżacja nie zaoferuje, jeśli nie postawimy na tak wyjątkowe podłogi. Satynowa biel jest subtelna, lecz wyrazista. Sprawdza się idealnie w klasycznych wnętrzach będąc ich dopełnieniem, jak i w nowoczesnych, dodając im wyrafinowania i nuty luksusu.

Dąb biały satynowy deska U915 to deski pozbawione fugi w kształcie litery V. Bardzo odporny laminat. Jakość idąca w parze z wyjątkowym efektem wizualnym. Prosty montaż nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Nutka ekstrawagancji, na którą może pozwolić sobie każdy właściciel gustownego wnętrza.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów