Eligna Wide- Dąb biały olejowany UW1538

Quick-Step

Cena

70,20 zł/m2 8% VAT
79,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb biały olejowany deska to linia laminowanych desek podłogowych, które pochodzą z kolekcji Eligna Wide. Wyjątkowe wydanie podłóg, w których zagościły deski o większej szerokości. W rustykalnym wydaniu, w połączeniu z nutką elegancji, stanowią niepowtarzalne wydanie.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Eligna- Wide
Kod UW1538
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,8354 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb biały olejowany UW1538 to z jednej strony uniwersalne wydanie podłóg, ze względu na ich stonowaną barwę i wyrazisty, ale nie przytłaczający wzór. Z drugiej strony oryginał, jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej. Te podłogi dodają przestrzeni małym wnętrzom, choć z powodzeniem sprawdzają się w również w dużych, na przykład salonowych przestrzeniach. Nadają indywidualnego charakteru. Uzupełniają aranżację dając wrażenie, że to był właśnie ten ostatni element niezbędny do uzyskania kompletnej całości.

Dąb biały olejowany UW1538 to charakter, faktura, wzór i efekt wizualny, które nie mogą równać się z niczym innym. Fascynacja podłogami zaczyna się właśnie od tych desek. Dodatkowym ich atutem jest bardzo łatwy montaż, nawet w miejscach, które są trudno dostępne.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów