Dąb Arvade Natur

Kopp

Cena

194,39 zł/m2 8% VAT
221,39 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

Dąb Natur – dowolny układ słojów, sporadycznie występuje biel oraz zdrowe, małe sęki z drobnymi pęknięciami i możliwymi szpachlowaniami, możliwe występowanie błyszczu.

 

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Warstwa szlachetna: 6 mm
Wykończenie: Wosk twardy olejny
Produkt dostępny w trzech wymiarach desek:
600-1800x130x15 mm 221,39 zł
600-1800x150x15 mm 233,69 zł
600-1800x190x15 mm 340,70 zł
Powierzchnia szczotkowa: dopłata 5 zł netto/m2

Informacje dodatkowe

Drewno wyróżnia się niezwykłymi właściwościami, które sprawiają, że podłogi drewniane stanowią przedmiot pożądania. Taka właśnie jest podłoga Dąb Arvade Producent Kopp gwarantuje jej niezawodną trwałość oraz wytrzymałość. Wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania oraz inne uszkodzenia.

Podłogi drewniane Kopp to niezwykłe walory estetyczne. Produkt świetnie wpisze się w aranżację klasyczną oraz nowoczesną. Ciekawy odcień oraz oryginalne ułożenie słojów sprawią, że podłoga zachwyci każdego oraz podkreśli charakter pomieszczenia.

Podłoga drewniana, z uwagi na wykorzystany do jej produkcji surowiec, pozytywnie wpływa na mikroklimat w pomieszczeniu. Dzięki właściwościom oddawania i pochłaniania wilgoci, zapewnia korzystne dla zdrowia powietrze. Ponadto doskonale tłumi dźwięki i jest świetnym izolatorem termicznym – zmniejsza hałas oraz straty ciepła.

Dąb Arvade to najlepsze odzwierciedlenie naturalnego piękna. Nadają każdemu pomieszczeniu elegancji i podkreślają jego stylowość.

Zamawiając podłogę drewnianą już teraz, możesz skorzystać z nieodpłatnego transportu. By mieć pewność zakupu wystarczającej ilości desek drewnianych, możesz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji oraz pomiarów i wyceny. Zamówione produkty dostarczamy w krótkim czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z usług montażu, zyskując pewność najwyższej jakości usług w tym zakresie.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów