Classic- Teak biały bielony CLM1290

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Teak biały bielony to laminowane płytki podłogowe pochodzące z kolekcji Classic. Klasyczne, ale i charakterystyczne wydanie podłóg. Wyjątkowo niepowtarzalnych, bowiem nie brak tu naturalnego wyglądu i ciekawej struktury.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1290
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Forma 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek wygniatany
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogwe Tak

Informacje dodatkowe

Teak biały bielony to bardzo jasny lecz wyrazisty odcień, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego aranżacji. Doda przestrzeni i rozświetli dość ciemne, toporne pomieszczenia, które potrzebują wyważenia. W klasycznych będzie stanowił jedynie dopełnienie. Naturalny wygląd i faktura przepięknie komponuje się na małych jak i dużych powierzchniach. Wzbudza zachwyt wszędzie tam, gdzie zyskuje szansę na bycie dostrzeżonym.
Teak biały bielony to pełen komfort w układaniu podłogi. Prosty system montażu, dzięki czemu ułożenie podłogi trwa krótko, a do tego przebiega bardzo sprawnie, nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Laminat jest bardzo odporny. Tak wykonana podłoga to klasyczne, ale bardzo wyraziste wydanie, ciekawy wzór i jakość, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów