Classic- Dąb Stary Szary CLM1382

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Dąb stary szary CLM1382  to propozycja firmy Quick Step, odpowiadająca ostatnim podłogowym trendom. Wpadające w szarość, postarzane panele, które idealnie wpasują się w nieszablonowe retro-aranżacje.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1382
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Moda na odcienie szarości w pomieszczeniach mieszkalnych trwa nieprzerwanie od kilku lat, dlatego Dąb stary szary CLM1382 powstał z myślą o osobach, które pragną podążać za najnowszymi trendami. Panele Dąb stary szary QSM038 wyróżnia się więc oryginalnym dekorem, który stawić będzie bazę dla Państwa aranżacji.
Panele te, o wymiarach 120 x 19 cm, poza eleganckim wyglądem mają jeszcze inne, ważne przy wyborze cechy. Dzięki solidnej warstwowej strukturze, są wytrzymałe na eksploatację. Nawet silne uderzenia nie pozostawiają śladów na powierzchni paneli. Dąb stary szary CLM1382 to także podłoże łatwe w pielęgnacji. Zabrudzenia schodzą bardzo łatwo i szybko, dlatego panele te nadają się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i powierzchni o dużym natężeniu ruchu, narażonych na częste uszkodzenia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów