Classic- Dąb stary naturalny CLM1381

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Dąb stary naturalny CLM1381 to przepiękne wydanie laminowanych desek podłogowych, które należą do kolekcji podłóg Classic. Z jednej strony klasyczne, nieco bardziej eleganckie wydanie podłóg o naturalnym wyglądzie, a z drugiej strony charakterystyczna struktura, jak i faktura laminatu dająca złudzenie prawdziwej drewnianej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1381
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

Dąb stary naturalny CLM1381 mimo swojej dość ciemnej barwy, na myśl przywodzi potężne, wielowiekowe drzewa, których charakterystyczne słoje stają się elementem niezwykle wyrazistym. W tym wydaniu podłogi zyskują na niepowtarzalnym wymiarze. Są wyjątkowe w całej swojej okazałości, od pierwszej, aż do ostatniej deski.

Dąb stary naturalny  CLM1381 to laminowane podłogi pozbawione fugi w kształcie litery V, za to zaopatrzone w system montażu, który nie sprawia żadnych problemów, nawet jeśli potrzeba dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Jakość i trwałość laminatu, a do tego urok podłogi samej w sobie, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Tradycyjna podłoga, lecz w zupełnie innym wydaniu, niż można się tego spodziewać.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów