Classic- Dąb Stary Jasnoszary CLM1405

Quick-Step

Cena

61,42 zł/m2 8% VAT
69,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

20 Lat

Dąb stary jasno-szary CLM1405 to cudowne wydanie laminowanych podłóg o niepowtarzalnej fakturze, które należą do kolekcji Classic. Z jednej strony bardzo klasyczne wydanie laminowanej podłogi, który wyróżnia się pod względem jej trwałości nie traci na swojej wartości nawet przez lata użytkowania i intensywną eksploatację domowników. Z drugiej strony tak charakterystyczny i naturalny wygląd drewna, że nie sposób oderwać od niego oczu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Classic
Kod CLM1405
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 190 mm
Grubość 8 mm
Fuga Brak
Opakowanie 1,824 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe+ Tak

Informacje dodatkowe

Dąb stary jasno-szary CLM1405 oferuje ciepłą barwę szarości, która sprawdza się w każdym wnętrzu, któremu potrzeba nadać nieco klimatu i ciepła domowego ogniska. W tradycyjnie zaaranżowanych wnętrzach staje się jedynie ostatnim elementem skomplikowanej układanki. We wnętrzach, w których postawiono nawet na przesadną prostotę, dodaje wyrazistości jakiej brak.

Dąb stary jasno-szary  CLM1405 pozbawiony został fugi w kształcie litery V. Uwagę skupiono na strukturze, które ma zachęcać do jej poznania. Prosty montaż nawet w trudno dostępnych zakamarkach, to tylko kolejny atut tej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów